O mnie

O mnie

Czy słyszeliście o ludziach, którzy od dzieciństwa wiedzą czym chcą się zajmować? Ja z pewnością do takich osób nie należę…

Dużo zainteresowań i różnych pomysłów sprawiło, że moja kariera zawodowa nabrała wielu barw. Nie nakierunkowałam jej jednak na fotografie, choć od dzieciństwa było to moim głównym hobby.

Fotografia portretu, fotografia modowa, zdjęcia testowe do agencji modelek – tym głównie zajmowałam się po godzinach nudnej pracy etatowej. Mieszkałam wtedy jeszcze w Krakowie, z którego pochodzę.

Kilka lat temu przeprowadziłam się na Śląsk. Gdy na świecie pojawiła się moja córka, życie nabrało dodatkowych kolorów. Macierzyństwo otworzyło mi oczy. Dodało odwagi, przez co pasja przerodziła się w pracę. Będąc mamą dostrzegłam, jak ważne jest uchwycenie wspólnych chwil z dzieckiem.

Dzięki temu wiem, że sesje ciążowe, rodzinne czy dziecięce należą do tych najbardziej emocjonalnych. Piękne kadry powstające na sesji są obrazami przy których będziemy wzruszać się za każdym razem, kiedy na nie spojrzymy.

Widok kobiety oczekującej na swoje maleństwo jest dla mnie szczególnie wzruszający. To właśnie dlatego taką fotografie lubię najbardziej. Poza robieniem zdjęć zajmuję się także grafiką komputerową.

Dzięki temu nabyłam umiejętności, które pozwalają nadać moim zdjęciom magii i klimatycznego oddźwięku. Za mną kilka warsztatów fotograficznych. Ja jednak nie zamierzam zatrzymywać się ani na chwilę! Ciągle rozwijam swój warsztat, a każda kolejna sesja jest okazją do nabycia nowego doświadczenia.

W końcu mogę śmiało powiedzieć – KOCHAM TO CO ROBIĘ! A Ty? Dasz się zaprosić do świata moich magicznych zdjęć?

Kontakt

Zarezerwuj termin na sesję bądź zapytaj o szczegóły oferty

anna.halas.fotografia@gmail.com
tel. (+48) 512 288 253

    Zapoznałam /em się z polityką prywatności

    [recaptcha]