O mnie

O mnie

Kiedy miałam kilkanaście lat często można było spotkać mnie z aparatem w ręce. Fotografia ludzi zawsze mnie fascynowała. Dlatego śmiało mogę napisać, że spełniło się moje marzenie z dzieciństwa i zostałam fotografem.

Kilka lat temu przeprowadziłam się na Śląsk. Gdy na świecie pojawiła się moja córka, życie nabrało dodatkowych kolorów. Macierzyństwo otworzyło mi oczy. Dodało odwagi, przez co pasja przerodziła się w pracę. Będąc mamą dostrzegłam, jak ważne jest uchwycenie wspólnych chwil z dzieckiem.

Dzięki temu wiem, że sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca należy do tych najbardziej emocjonalnych. Piękne kadry powstające na sesji są obrazami przy których będziemy wzruszać się za każdym razem, kiedy na nie spojrzymy.

Widok kobiety oczekującej na swoje maleństwo jest dla mnie szczególnie wzruszający. To właśnie dlatego fotografia ciążowa sprawia mi największą radość. Poza robieniem zdjęć zajmuję się także grafiką komputerową.

Dzięki temu nabyłam umiejętności, które pozwalają nadać moim zdjęciom magii i klimatycznego oddźwięku. Za mną kilka warsztatów fotograficznych. Ja jednak nie zamierzam zatrzymywać się ani na chwilę! Ciągle rozwijam swój warsztat, a każda kolejna sesja jest okazją do nabycia nowego doświadczenia. Zapraszam Was do Katowic na zdjęcia ciążowe, rodzinne i dziecięce. Dajcie się ponieść emocjom i magii!

W końcu mogę śmiało powiedzieć – KOCHAM TO CO ROBIĘ! A Ty? Dasz się zaprosić do świata moich magicznych zdjęć?

Kontakt

Zarezerwuj termin na sesję bądź zapytaj o szczegóły oferty

anna.halas.fotografia@gmail.com
tel. (+48) 512 288 253

    Zapoznałam /em się z polityką prywatności

    [recaptcha]